Kur iepirkties, ja piekop ajūrvēdisko dzīvesstilu?

Ik dienas cilvēki izvēlas jaunus veikalus, jo uzskata, ka tie ir labāki par citiem. Šoreiz pastāstīšu par veikaliem, kas pašlaik ir mani iecienītākie. Pastāstīšu, kur pērku ajūrvēdiskos preparātus, pārtiku, kā arī veikalu, kurā iepērku dažādas lietas zīdaiņiem.

Personīgi es izmantoju veikalu Šivas centrā, kur arī pērku visus ajūrvēdiskos preparātus – Guias de productos. Ja tev radusies kāda nopietna veselības problēma, tad ir iespēja pierakstīties uz konsultāciju pie ajūrvēdas pārzinātāja. Toties, ja veselības problēma nav bīstama un vēlies padzert kaut ko, lai justos labāk, visu nepieciešamo var jautāt veikala pārdevējām. Pārdevējas atbildēs, jo ir diezgan kompetentas un apmācītas šajā jomā. Ja neesi drošs, tad par dažādiem līdzekļiem informāciju var uzzināt arī ar interneta palīdzību. Lai vai kā, ar šiem preparātiem sev pāri nenodarīsi.

Šajā veikalā atradīsi arī garšīgākos basmati rīsus visā Latvijā. Cena ir diezgan augsta, bet, ja pērk lielākā iepakojumā, sanāks izdevīgāk. Tā pat šajā veikalā ir pieejama laba kokosriekstu eļļa.

Vislabākā vieta, kur iegādāties dabīgu kosmētiku ir Bbfactory. Ja pati aizraujies ar skrubju gatavošanu un arī gribi izmēģināt izveidot ziepes un ķermeņa sviestus, tad šis veikals tev būs labs palīgs. Tur atradīsi eļļas, ziepju masas, augļu pulverus, ēteriskās eļļas un dažādus mālus, kā arī daudz ko citu. Ja iepērcies virs 28 eiro, tad arī piegāde būs bez maksas. Parasti viss ir atnācis laikā un es priecājos par sadarbību ar šo veikalu.

Ir arī eko veikals Biotēka, kurā var iegādāties Hauschks produkciju – usted puede buscar un centros de planchado baratos. Viņi piedāvā rožu krēmu, kurš der arī viskaprīzākajai ādai. Ikdienā kopju seju ar mandeļu eļļu un rožūdeni, ko iegādājos arī šajā veikalā. Lietojot šo kosmētiku, nevar redzēt un just, ka tā tiek lietota un tas man ļoti patīk. Parasti kosmētiku nelietoju, bet kādu dienu to sagribējās pamēģināt.
Veģetāriešu un vegānu pārtiku vislabāk pirkt rudra.lv. Te ir garšīgas Yogi tējas, lēcas, pupiņas, garšvielas, kā arī dažādi smaržīgie kociņi. Šis arī ir visizdevīgākais veikals šāda dzīvesstila piekopējiem. Kļūstot par patstāvīgo klientu var iegūt 10% atlaidi katram pirkumam.

Ja vēlies pasūtīt vegāniskos produktus internetā, tad vislabākais veikals būs veggo.lt. Piegāde no šī veikla ir ērta un ātra, ja ir viegli nokļūt līdz kādam pasta punktam.

Rīgas centrā vislabākā vieta, lai iegādātos vegāniskos produktus ir dabasstacija.lv. Te ir ļoti plaša izvēle, kā arī ir samērā lētāka prece. Vegāniskais saldējums te ir ļoti garšīgas. Tāpat te var iegādāties dažādus saldējumus – sojas, mandeļu, kā arī rīsu piena saldējumus.

Ja vēlies iepirkties savam mazulim, tad labākais veikals būs www.pirkumins.lv. Te atradīsi visas labākās preces gan mazulim, gan sev. Te pieejamas arī skaistumkopšanas preces un preces higiēnai. Serviss arī ir iepriecinošs un nekad nav sanākušas kādas domstarpības. Darbinieki ir zinoši un spēs palīdzēt, ja kaut ko nevari atrast. Vislabākā prece, ko es ieteiktu nopirkt šajā veikalā ir Moony pamperi, jo uzskatu, ka japāņu pamperi ir vislabākie un tos te pārdod par vislētākajām cenām. Būs prieks, ja mana pieredze noderēs arī kādam citam.